Kursy

 W Klubie Żeglarskim Delfin odbywają się kursy min. sternika motorowodnego.Kurs zakończony egzaminem teoretycznym i praktycznym.Wykłady prowadzią pracownicy naukowi Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Opłaty: kurs - 450zł, egzamin 250zł , patent 50 zł + aktualna składka członkowska (90zł). Dla studentów i uczniów od 14 roku życia zniżka w opłatach 50%. Zapisy telefonicznie - Hubert Donke- 792 450 931.

 

 

 

 

 

 

 

 Aby móc wziąć udział w egzaminie należy :

1. wejść na stronę www.pzmwinw.pl
2.kliknąć na PATENTY
3.kliknąć na egzaminy
4.wybrać STERNIK MOTOROWODNY , wybrać datę bieżącego dnia, na mapie wskazać województwo lubuskie, poniżę kliknąć wyszukaj - wśród wyszukanych będzie rzeka Warta - Klub
5.na naszym kursie kliknąć zapisz się
6.wypełnić kwestionariusze 
7.dokonać opłaty 250 zł przez Internet

Przy pojawieniu się problemów dzwonić 600859765 

 

 

 


29 kwietnia 2012r. 33 członków ukończyło kurs "Sternik motorowodny"


17 kwietnia 2011r. Zakończył się kurs "Sternik motorowodny" W kursie brało udział 28 członków naszego klubu - wszyscy pomyślnie zdali egzaminy.

Patenty sternika motorowodnego otrzymają:

  1. Dyrynda Ryszard
  2. Kiceńka Mariusz
  3. Michalak Monika
  4. Pirtin Andrzej
  5. Kuzynin Damian
  6. Donke Hubert
  7. Machor Robert
  8. Tąkiel Ireneusz
  9. Ilczuk Edward
  10. Pobielski Piotr
  11. Algermihs Witold
  12. Zieliński Tomasz
  13. Jarecki Andrzej
  14. Korb Uwe Jorg
  15. Kuplowski Michał
  16. Kubik Łukasz
  17. Gościk Sławomir
  18. Filipiak Bartłomiej
  19. Filipiak Konrad
  20. Lange Benjamin
  21. Piątkowski Wincenty
  22. Machowiak Arkadiusz
  23. Kubica Mariusz
  24. Jaworski Michał
  25. Kaczmarczyk Walenty
  26. Nowak Arkadiusz
  27. Bluma Emilia
  28. Bluma Pamela

Serdeczne gratulacje od Zarządu Klubu


06 czerwca 2010r. odbyły się egzaminy na jeziorze Myśliborskim (stanica żeglarska).

Patenty Żeglarza Jachtowego otrzymali:

  1. Naumowicz Leszek
  2. Malicki Stanisław
  3. Wichrowski Grzegorz
  4. Czyż Leszek
  5. Machowiak Andrzej
  6. Machowiak Piotr
  7. Baranowski Bolesław
  8. Poźniak Dariusz
  9. Kuśnierz Władysław
  10. Olik Bolesław
  11. Tytusz Radosław
  12. Martynowicz Radzimir
  13. Onisk Krzysztof
Designed & Created by STREFAINFORMY.PL Grzegorz Bochenek